Hidromet makin Mühendislik

Hidromet Makina Mühendislik Limited Şirketi, Makina, Hidrolik ve Pnömatik sistemler alanında; Mühendislik, Tasarım, Satış ve imalat konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.


Üretici güç olarak pnömatik ve hidrolik kullanımının gerektiği her noktada keşif, projelendirme, taahhüt ve devreye almaya varan süreçte bilgi ve tecrübemizle yol göstermekte, çözüm ortağı olmaktayız.

Ürettiğimiz hidrolik güç üniteleri, sistemleri harekete geçirecek veya kumanda edecek etkin hidrolik gücün üretimilmesini sağlamaktadır.

Özgün düşüncenize veya projenize göre gerekli olan gücün mühendislik hesplamalarını  sizin için yapmaktayız. Unutmayınki hesabı yapılmaksızın alacağınız bir merkezi hidrolik güç ünitesi eksik kapasiteli seçilirse sisteminizi harekete geçirecek etkin gücü üretmeyerek bütçenize masraf çıkaracak; gereğinden fazla büyük kapasiteli seçilen güç ünitesi ise atıl olan kapasitesinden dolayı harcayacağı fazladan enerjinin maliyetiyle bütçenizde sürekli masraf kaynağı olacaktır.

Size en uygun hidrolik güç üniteleri, silindirler, test aparatları, makinaların; tasarım, şema ve mühendislik hesaplamalarını firmamızdan edinebilirsiniz.

Şirket Politikamız olarak,
Bünyemizde bulunan deneyimli mühendis, satış ve imalat elemanları ile, birinci sırada müşteri memnuniyetini esas alarak, ürün ve hizmetlerini daima yaratıcı çözümlerle zamanında sunum ve de sürekli güncel teknolojiyi uygulayarak; kendi faaliyet alanımızda yetkin olmayı hedeflemekteyiz.

İletişim Bilgilerimiz:

 İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Sefaköy San. Sit. 13. Blok No: 32 34306 İkitelli İSTANBUL
Telefon: +90 212 671 88 64(pbx) Faks: +90 212 671 88 85
www.hidromet.com.tr

SS: 1210 - 202102 & 1197 - 504108